Lithuanian German Russian| Į pradžią | Nuotraukos | Kainos | Kontaktai | Užsakymas |

Sanatorija Gydymas Aplinka Kambariai Paslaugos Naujienos Atsiliepimai

AB “Eglės” sanatorija,
Eglės g. 1, 66251,
Druskininkai, LietuvaInformacija ir rezervacija
I-IV 7.30-17.30
V     7.30-17.00

+370 313 60220 
+370 313 60283 
Nemokamas telefonas: 8 800 60500 
Faksas: +370 313 60238
Elektroninis paštas: info@sanatorija.lt

 

“Eglės” sanatorija - tai gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete su "Eglės" mineraliniais chloridiniais natrio–kalcio vandenimis. Sanatorija vienintelė Lietuvoje turi nuosavą gydomojo purvo telkinį, taip pat “Eglės” sanatorijai priklauso ir du mineralinio vandens gręžiniai, kurių gylis – daugiau kaip 300 metrų ir mineralinio vandens mineralizacija yra 40-45 gr/ltr. Viena iš nedaugelio sanatorijų “Eglė” savo baseinus pripildė mineraliniu vandeniu.

 

“Eglės” sanatorija - tai keletas daugiaaukščių miegamųjų korpusų “Žilvinas” ir “Eglė”, kuriuose yra dviviečiai ir vienviečiai kambariai su visais patogumais, dviejų arba vieno kambario liuksai. Taip pat yra dviviečiai reabilitaciniai kambariai skirti žmonėms su negalia. “Eglės” sanatorijos miegamuosiuose korpusuose yra 229 vienviečiai, 400 dviviečių, 32 dviejų kambarių bei 8 vieno kambario liuksai su visais patogumais. Visi sanatorijos kambariai yra suremontuoti ir atitinka šiuolaikinius standartus.

 

“Eglės” sanatorija turi savo virtuvę ir valgyklą. Maitinimas sanatorijoje yra įvairaus tipo: subalansuotas ir dietinis, tris kartus per dieną. Siūlomas ir platus švediško stalo meniu. Valgykloje yra keletas salių. 

 

Tai sanatorija, veikianti ištisus metus, vienu metu galinti priimti daugiau nei 1100 žmonių.
© AB “Eglės” sanatorija, 2003 - 2006

Naujienos

Mieli pedagogai, „Eglės“ sanatorija nuoširdžiai sveikina Jus Tarptautinės mokytojų dienos proga! Būkite visada stiprūs ir jaunatviški! Spalio 10 d. 19.30 val. „Eglės“ sanatorijos kino koncertų salėje „Naujojo Rusijos kino dienos" festivalio filmas „Daugtaškis“ („Mnogotočije“) 2006 m. Rež. Andrejus Ešpajus. Vaid. Jevgenija Simonova, Igoris Mirkurbanovas. Naujiena!Nauji liekninamieji anticeliulitiniai kompleksai „Undinėlė“ ir „Žydroji lagūna“. Nuo šiol unikali galimybė apjungti „Eglės“ sanatorijos modernaus balneologijos centro ir profesionalios prancūziškos „Omare“ kosmetikos procedūras suteikia galimybę atkurti kūno formas bei odos grožį. Kviečiame pasilepinti jau pamėgta „Valandėle sau“ ir išmėginti naujuosius kompleksus! Naujiena! EGLĖS sanatorijos baseine Aqua gydomoji aerobika! Kviečiame antradienį ir ketvirtadienį 18 val., užsiėmimo trukmė 45 min.

 Specialūs diagnostiniai kompleksai bendram Jūsų organizmo ištyrimui. Gydykloje jau veikia naujas mineralinio vandens baseinas, sūkurinė vonia ir pirčių kompleksas! Kviečiame pasilepinti garinėje, infraraudonųjų spindulių pirtyse ar saunoje ! Jūsų patogumui sanatorijos teritorijoje veikia saugoma automobilių stovėjimo aikštelė.Tik "Eglės" sanatorijoje BALTOJO gydomojo purvo aplikacijos. Siūlome ir Jums šią unikalią procedūrą !
Sprendimas:
UAB "Informacijos alėja"