| Apie mus | Kontaktai | Investicijos | Puslapių struktūra | Į pradžią | EN 
Paieška
  APIE MUS
  PASLAUGOS
  INVESTAVIMO PROCESAS
  Prioritetai
  Kriterijai
  Reikalavimai klientams
  Projektų eiga
  Dokumentai
  INVESTICIJOS
  DUK
  AKTUALIJOS


  Investavimo procesas    
 
 
Investicijų strategija

ŠBIV orientuojasi į 300 – 500 tūkst. litų, atskirais atvejais – iki 1 mln. litų ir daugiau, investicinius projektus, tačiau bendradarbiaudama su Šiaulių banku arba kitais finansiniais investuotojais gali imtis ir didesnių projektų. Todėl ŠBIV yra kur kas lengviau prieinamas finansinis partneris smulkiajam verslui, palyginti su šalyje veikiančias panašaus pobūdžio stambių Lietuvos bankų bei užsienio investicijų fondais.

ŠBIV noriai nagrinės galimybes investuoti į intelektualius projektus kuriančias, naujas paslaugas bei netradicinius sprendimus teikiančias įmones arba augimo potencialą jau spėjusias įrodyti bendroves, nepriklausomai nuo to, kuriame šalies mieste jos įsikūrusios ir kokiose rinkose parduoda savo produktus arba paslaugas.

ŠBIV nėra suinteresuota investuoti į bendroves, kurių perspektyvos arba veiklos sąlygos labai priklauso nuo politinių šalies valdžios sprendimų. ŠBIV neinvestuoja į sritis, kuriose nusistovėjęs vidutinis arba žemas veiklos rentabilumas, didelė konkurencija. ŠBIV nedomina įmonės, kurios neturi išskirtinumo ir konkurencinio pranašumo prieš toje pačioje srityje veikiančius subjektus. Minimali nuosavo kapitalo grąža įmonėje, į kurią investuojama, turi būti ne mažesnė nei 15%. 
 
  SVARBU
 
UAB "Šiaulių banko investicijų valdymas" (41) 429227 valdymas@sb.lt
 Sprendimas: UAB "Informacijos alėja"